• Telefon:
  • +421 51 77 111 61

QuickRead go (CRP + iFOBT)

830x560

Prístroj QuikRead go (nová generácia prístrojov pre POCT) je určený na podporu stanovenia diagnózy a rozhodnutia o liečbe. Je navrhnutý na použitie v primárnej zdravotnej starostlivosti. Ide o automatické zariadenie slúžiace na kvantitatívne a kvalitatívne meranie. Jednoduché použitie, rýchlosť a spoľahlivosť výsledkov z neho robia cenný nástroj pri každodennej práci zdravotníckych pracovníkov.

370x240
C REAKTÍVNY PROTEÍN

CRP vyšetrenie je jednoduchý test, ktorým sa dá predchádzať zbytočnému predpisovaniu antibiotík pacientom pre ktorých to nemá význam z dôvodu vírusového charakteru infekcie.

CRP sa používa na rozlíšenie bakteriálnej a vírusovej infekcie,ktorá prebieha v organizme.Vyšetruje sa z krvi.Umožní lekárovi racionálne zvážiť nutnosť nasadenia antibiotickej liečby.Výsledok vyšetrenia CRP získa lekár v priebehu vašej návštevy ambulancie.Zavádzanie tohto prístoja vedie hlavne k ďalšiemu kroku skvalitnenia ambulantnej medicíny.

370x240
OKULTNÉ KRVÁCANIE

iFOBT je imunochemický test určený na detekciu a kvantitatívne stanovenie okultného krvácania vo vzorkách ľudskej stolice (krv v stolici) v prípadoch suspektného krvácania z dolnej časti tráviaceho traktu.

Umožňuje zistiť tzv. okultné (skryté) krvácanie v tráviacom trakte, ktoré môže byť spojené s mnohými ochoreniami, napr. divertikulitídou, kolorektálnym karcinómom, polypy, Crohnovou chorobou.

Ako prebieha vyšetrenie

Sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde omn iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae